POSTUP AKO VYROBIŤ KYTICU ZO SLADKOSTÍ

23. marca 2015 v kategórii Zo sveta kvetov    Ročné obdobia    Naša ručná tvorba    Autor: Mariana
  
sladká kytica

Sladká kytica

Kvety alebo bonboniéra? To je otázka na ktorú hľadáme odpoveď vždy, ak chceme niekoho obdarovať. A čo tak spojiť túto otázku do jedného výsledku a urobiť si sladkú kyticu? Obdarovanému sa bude určite páčiť, o to viac ak ju pripravíte sami. Sladká kytica môže byť z lízaniek, žuvačiek, čokolád a iných pochutiniek čo má budúci obdarovaný rád.

Poďme rovno na vec a spravme si takúto kyticu sami.

Budeme na to potrebovať kvety, sladkosti, drôtik, lepiacu pásku a trochu fantázie.

Kytica Ferrero rocher

Kytica Ferrero rocher

Najskôr si pripevníme sladkosti tak , že si zoberieme drôtik a priložíme k sladkosti následne ho zafixujeme lepiacou páskou.  Môžeme aj viac krát obtočiť aby to lepšie držalo. Ako ďalší krok začneme aranžovať kyticu a popri tom vkladáme medzi jednotlivé kvety pripravené sladkosti na drôtikoch, na striedačku, kvety – sladkosti. Keď je všetko pekne naukladané zakončíme kytičku doplnkovou zeleňou, dotvorí nám celý dizajn kytice a spraví objem. Zviažeme a máme sladkú kyticu hotovú.

Kytica Romantické raffaello

Kytica Romantické raffaello

Ak si kyticu netrúfnete  viazať  sami stačí kúpiť v kvetinárstve hotovú a sladkosti len doplniť, alebo to zveriť  odborníkom a nechať si sladkú kyticu pripraviť v Galérii kvetín na Kollárovom námestí 19. Takto sa dajú pripravovať nielen kytice, ale aj sladké koše alebo aranžmány. Tak šup si rýchlo túto super krásnu a hlavne sladkú kytičku uviazať, ale neprežeňte to s tými sladkosťami 🙂

 

Ponuku našich sladkých, netradičných kytíc nájdete na: Netradičné kytice

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU:

 

Jedna odpoveď na POSTUP AKO VYROBIŤ KYTICU ZO SLADKOSTÍ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.