15 spôsobov ako vyzdobiť svadobný účes kvetmi

25. júla 2016 v kategórii Blogy o svadbe    Zo sveta kvetov    Sezónne kvety    Ročné obdobia    Autor: Martin
  

 

Svadobná horúčka je v plnom prúde a naše mestá a dediny každú sobotu zaplavujú nádherné nevesty. Nádherné sú nielen vďaka čarovným šatám, ale žiaria aj ich štýlové svadobné účesy.

Čo poviete na svadobný účes s farebnými kvetmi? Rozhodne ozvláštni každú nevestu a ešte viac zvýrazní jedinečnosť svadobných okamihov. Nie každá nevesta si na takýto doplnok trúfne. Avšak pripravili sme si pre vás 15 svadobných fotografií, ktoré vám dokážu, že svadobný účes sa oplatí vyzdobiť pôvabnými kvetinami.

svadobný účes s kvetmi 1   svadobný účes s kvetmi 2   svadobný účes s kvetmi 15   svadobný účes s kvetmi 3   svadobný účes s kvetmi 14   svadobný účes s kvetmi 4   svadobný účes s kvetmi 13   svadobný účes s kvetmi 12   svadobný účes s kvetmi 11   svadobný účes s kvetmi 5   svadobný účes s kvetmi 6   svadobný účes s kvetmi 7   svadobný účes s kvetmi 8   svadobný účes s kvetmi 10   svadobný účes s kvetmi 9

Fotografie týchto nádherných neviest sme našli v článku na Cosmopolitan.com.

Tak čo, milé nevesty, zapáčil sa vám tento nápad? Vyzdobíte si svadobný účes kvetmi alebo to už dokonca máte za sebou? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom. 🙂

2 odpovede na 15 spôsobov ako vyzdobiť svadobný účes kvetmi

  1. Kvetinárka povedal:

    Naozaj to vyzerá dokonale :O

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.